اس ام اس عاشقانه پیامک احساسی

از نگاهت تا دلم رنگین کمان گل می کند با تو باید مثل باران حرف زد !


&&&&&روزی که دلت پیش من بود گرو،دستان مرا سخت فشردی که نرو.
حالا که دلت به دیگری مایل شد،کفشهای مرا جفت نمودی که برو….؟!
&&&&&موقع Delete فولدر خاطراتت ذهنم error می دهد، گمانم یکی از فایلها در حال اجراست . . .


&&&&&گاهی اوقات آرزو می کنم ای کاش تک پرنده عاشقی بودم که میان صدها هزار پرنده بتوانم به قله بلند سرزمین هستی برسم و پرواز کان نغمه سر دهم که… من شیدای تو وعاشقانه دوستت دارم&&&&&تمام مزرعه کافر صدایش می زدند
گل آفتابگردان کوچکی که عاشق باران شده بود&&&&&با من بمــان، آنان کـه رفـتـنـشان را طاقـت آوردم؛ ” تو ” نبودی …&&&&&دلم شوق تو را دارد ، تو غافل از دل مایی / به ما گاهی نگاهی کن ، دلی دارم تماشایی&&&&&بیراهه هم برای خودش راهیست وقتی من را به تو برساند و حوصله چه زود بی طاقت می شود در ادامه ی راهی که به تو ختم نمی شود .


&&&&&دلم میخواهد حداقل ویرگول باشم تا وقتی به من میرسی ، مکث کنی !&&&&&در نگاهت چیزیست که نمیدانم چیست ؟ مثل آرامش بعد از یک غم ، مثل پیدا شدن یک لبخند ، مثل بوی نم بعد از باران ، در نگاهت چیزیست که نمیدانم چیست ؟ من به آن محتاجم !&&&&&طلوع کن از سرزمین رویاهایم ای ستاره ی شب های تاریکم ! آسمان دلم را منتظر مگذار .&&&&&هرکس که توراخدای خودپندارد،کفرش به کنار،عجب خدایی دارد.&&&&&مهم نیست فردا چی میش ه،امروز دوستت دارم،مهم نیست فردا کجایی،هرجا که باشی دوستت دارم..&&&&&به کمال عجز گفتم که به لب رسید جانم / به غرور و ناز گفتی که مگر هنوز هستی؟&&&&&سخت ترین کار دنـــیا ؛ بی محلی کردن به کسیه که با تمـــام وجـود دوسش داری … !!!


&&&&&


تمام امیدآسیابان به وزش باده تاآسیابش ازکارنیفته،قلبم آسیاب،خودم آسیابان ونفسهایت باد

/ 1 نظر / 24 بازدید
الهه

سلامممممممممممم... خسته نباشید.. خیلی قشنگ بود...[گل]